Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Zobacz ją w przeglądarce
logo
Laboratorium snu i symptomu

Psychologia procesu pozwala na zgłębianie naszej nieświadomości różnymi drogami. Arnold Mindell studiując i zgłębiając przez lata pracę ze snami oraz symptomami cielesnymi odkrył, że są one wzajemnie powiązane. Również ich wzorce i podobne jakości możemy odnaleźć m.in. w bieżących relacjach, czy problemach.

Poprzez sny nocne i symptomy fizyczne nasza nieświadomość próbuje przekazać nam coś czego jeszcze na swój temat nie wiemy. Praca z nimi pozwala odkryć nowe pokłady naszych zasobów i wpływa na nasz ogólny rozwój.

Zapraszam do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Esencja na indywidualną pracę nad snami i symptomami.

Jak to wygląda?

Praca ze snem
Wybierz sen, który Ciebie intryguje lub jest dla Ciebie znaczący. Może to być sen z ostatniego tygodnia lub taki, który utkwił w Twojej pamięci i czujesz, że to dobry moment na przyjrzenie się mu. Prześlij na mail krótki opis snu. Najważniejsze rzeczy.

Przyjdź z tym snem na sesję. Na początku zostaniesz poproszony/a o opisanie w skrócie w jakim momencie życia jesteś. Potem opowiesz swój sen, któremu z wykorzystaniem metod pracy z procesem przyjrzymy się bliżej. Na koniec spróbujemy odnieść się z naszymi odkryciami do obecnej chwili.

Czas trwania sesji: 45 min

Koszt w promocji: 40 zł Koszt standardowej sesji: 120zł

Uwaga: Sesje nagrywane są na video, dzięki czemu podnoszona jest jakość pracy terapeuty. Zgodnie z etyką pracy nagrania bez zgody klienta nie są w żaden sposób publikowane. Służą one jedynie superwizji, po której natychmiast są kasowane.

Praca z symptomem fizycznym (praca z ciałem)
Wybierz symptom fizyczny, który Ciebie interesuje. Może to być symptom z ostatniego czasu np. bóle pleców, na który zwracasz uwagę lub symptomy długoterminowe np. choroba przewlekła, przewlekłe bóle, alergia, wada wzroku. Ważne, aby symptomy w jakiś sposób nas interesowały i zwracały naszą uwagę. Prześlij krótki opis symptomu jak go odczuwasz oraz zaznacz, czy to jest symptom długoterminowy, czy z ostatniego czasu. Jeśli to jest choroba z kilkoma symptomami, wybierz jeden objaw, który szczególnie Ciebie ciekawi/przeszkadza.

Przyjdź z tym symptomem na sesję. Na początku zostaniesz poproszony/a o opisanie w skrócie w jakim momencie życia jesteś. Potem opiszesz swój symptom, któremu z wykorzystaniem metod pracy z procesem przyjrzymy się bliżej. Na koniec spróbujemy odnieść się z naszymi odkryciami do obecnej chwili.

Czas trwania sesji: 45 min

Koszt w promocji: 40 zł Koszt standardowej sesji: 120 zł

Uwaga: Sesje nagrywane są na video, dzięki czemu podnoszona jest jakość pracy terapeuty. Zgodnie z etyką pracy nagrania bez zgody klienta nie są w żaden sposób publikowane. Służą one jedynie superwizji, po której natychmiast są kasowane.

Kiedy: godziny popołudniowe umawiane indywidualnie z terapeutą (liczba miejsc ograniczona)
Kontakt i zapisy:

kontakt@pracownia-esencja.pl; Tel. 517 704 782 (info) lub przez formularz kontaktowy na stronie www.pracownia-esencja.pl

©2019 Pracownia Esencja
Wysłano do {%email%} - Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter strony Pracownia Esencja.

Nasz adres korespondencyjny to:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności znajdującej się na stronie: http://pracownia-esencja.pl

Pracownia Esencja
ul. Robotnicza 4/3 Gdynia

Wypisz się z tej listy